آزمون آنلاین بورس سری اول

توضیحات

نمونه سوالات آزمون ثبت نامی آنلاین بورس اوراق بهادار کارگزاری مفید

20 سوال
--- دقیقه
1
750

برچسب ها

آزمون, آنلاین, بورس, سهام, طرفین معامله,

دریافت کد Embed

نظر شما

محصولات و آزمون های مرتبط

 • تست انتقادپذیری

  انتقادپذیری یک صفت بسیار نیکو است که نشان دهنده‌ی وجود خصلت‌های خوبی در افراد است. بطور مثال کسیکه انتقاد پذیر باشد، احتمالا فردی با تحمل بالاست که در پی ساختن خویش است. اما شما چقدر انتقادپذیر هستید؟ چگونه با افرادی که فقط انتقاد می‌کنند برخورد می‌کنید؟ کسیکه‌ به شما می‌گوید انتقادپذیر نیستید راست می‌گوید یا نه؟

 • تست خشم!

  آورنده‌ی حسرت‌های بزرگ و شاید یک عمر پشیمانی! به راستی درک و مدیریت درستی بر خشم خود دارید؟ می‌دانید چقدر خشمگین می‌شوید؟ آیا علل خشم شما عللی هست که موجب خشونت شما در این حد باشد؟ این تست را انجام دهیم...

 • تست مهارت‌های اجتماعی

  ارتباط با انسان‌های متفاوت و با طرز فکرهای مختلف کارچندان آسانی نیست. برای برقراری ارتباط به نحو درست، نیازمند آموزش‌هایی هستیم. این آموزش‌ها نه در کلاس درس که در برخورد با دیگران و تفکر درباره‌ی نوع این برخوردها انجام می‌شود. برای سنجش این مهارت‌ها در درون خودمان این تست را انجام دهیم.

 • تست تمرکز

  یکی از نکات مردان یا زنان موفق در طول تاریخ تمرکز آنان بر مسائلی بوده که در اطرافشان در جریان بوده است. اصولا هر آدمی قبول دارد نیاز به تمرکز دارد. حال فکر می‌کنید تمرکزتان کم است یا زیاد؟ نمی‌دانید؟ شروع کنید.

 • تست نقاشی‌های ناخودآگاه و شناخت شخصیت درون

  احتمالا تا حالا این تجربه را داشتید که در یک کلاس درس و یا یک جلسه و سمینار حوصله تان سر رفته است و آن وقت با خودکاری که در دست دارید، بر روی کاغذتان بی هدف نقاشی می‌کشید. ممکن است این خطوط در نگاه اول چیز زیادی برای گفتن نداشته باشد، ولی از لحاظ روانشناسی چرا! لطفا به یاد بیارید چه چیزی را کشیده‌اید و در این تست شرکت کنید!

 • تست شیوه‌ی تربیت فرزند

  شیوه‌ی تربیت فرزند برای بسیاری از مادر و پدرها بسیار مهم است. در نتیجه والدین به دنبال راهی برای سنجش شیوه‌ی مورد نظر تربیت فرزندان خود هستند. این تست تا حدودی شیوه‌ی تربیتی را که در ذهن شماست، مشخص می‌کند.

 • تست سنجش خودپنداشت (Self Concept)

  این آزمون، خود پنداشت (برداشت یا تصور کلی هر فرد از خود) را نشان می‌دهد و در واقع سطح اعتماد به نفس را سنجش می‌کند. این تست در مجامع بین المللی با عنوان تست Self Concept شناخته می‌شود. در صورت تمایل این تست را انجام دهید.

 • تست میزان استرس در محیط کار

  استرس نوعي حالت دروني است كه، مي‌تواند زمينه ساز بيماري‌هاي گوناگوني باشد. استرس مي‌تواند يك سازمان و كارمندان آن را تحت تأثير قرار دهد. اولين مشكل، غلبه بر استرس و تشـخيص وجود آن است. تشـخيص اين كه اسـترس يك مشـكل است، گامي حياتي به سوي كاهش آن است. شـما مي‌توانيد با پاسخ دادن به جملات زير نزديكترين گزينه به تجربه خود را علامت بزنيد و تا حدودي به ميزان استرس خود پي ببريد.

 • تست وفاداری مردان

  وفاداری مردان در زندگی مشترک بر رفتارهای مختلف آنها تأثیر دارد. بنابر این از رفتارهای مختلف مردان می‌توان فهمید که آنها چقدر به خانواده خود وفادارند. خانمها می‌توانند با پاسخ به سؤالات این آزمون میزان وفاداری شوهرشان را به خود بفهمند. ممکن است گزینه سؤالات دقیقا متناسب با شما نباشد بنابر این نزدیکترین گزینه را برای سؤالات انتخاب کنید

 • خودآزمایی دوستی با همسر

  قدرتمندترین روابط عاشقانه، ریشه در دوستی ارند. زن و شوهر خوشبخت، بهترین دوستان یکدیگرند که از با هم بودن لذت می‌برند. آزمون زیر ارزیابی دوستی با همسر نام دارد، این تمرین به ما کمک خواهد کرد که راجع به دوستی با همسرتان بیندیشیم. لازم به ذکر است که هیچکدام از تست‌های روانشناسی صد در صد جواب قطعی نمی‌دهد ولی تا حدود زیادی جوابی خوب می‌دهد و البته معیارهایی هم در موضوع مشخص به دست ما می‌دهد. این تست را حل کنیم.

 • آزمون افسردگی - Depression

  فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير داده شده است . لطفا هر يك از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مساله يا مشكل در طى هفته گذشته چقدر باعث ناراحتى شما شده است . سپس با گذاشتن علامت در يكى از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشكل جواب خود را اعلام كنيد.

 • آزمون اضطراب - Anxiety

  فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير آورده شده است. لطفاً هر يک از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مسأله يا مشکل در طی هفته گذشته چقدر باعث ناراحتی شما شده است. سپس با گذاشتن علامت در يکی از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشکل، جواب خود را اعلام کنيد.

 • تست خودشناسی در 10 مرحله

  همه افراد دوست دارند به آنچه دیگران درباره ایشان فکر می‌کنند پی ببرند. پاسخ به این پرسش که افراد در برقراری رابطه با من، چه دیدگاهی نسبت به شخصیتم پیدا کرده‌اند از جذابیت خاصی برخوردار است. امروزه متخصصان روانشناسی و شخصیت‌شناسی در غرب آزمونی 10 سوالی طراحی کرده‌اند که با پاسخ به آنها می‌توانید به این موضوع پی ببرید. هم اکنون می‌توانید شروع کنید ...

 • تستی معتبر برای تعیین میزان خلاقیت شما!

  برای افزایش خلاقیت می‌توانیم از طبیعت الگو بگیریم و یا دو چیز غیر مرتبط را با هم مقایسه کنیم و سعی کنیم ویژگی‌های یک چیز را در دیگری پیاده کنیم! اما فعلا بهتره که میزان خلاقیت خودمون رو بسنجیم تا بدونیم در کدام نقطه هستیم. تست جاری، تستی معتبر (به اسم آزمون سنجش تورنس) است که به ما می‌گوید چقدر نیازمند افزایش این ویژگی درون خود هستیم! ممکن اس سوالات زیاد این تست شما را خسته کند ولی برای قضاوت درست در مورد خود، صادقانه و باحوصله به این سوالات پاسخ دهید.

 • تست تشخیص اختلال کم توجهی

  شیطنت و سر به هوایی از خصوصیات دوران کودکی است. کودکان اغلب پرتحرک اند و به سختی به نظم تن در می دهند. تصور کنید فرزندتان چنان بازیگوش باشد که قادر به کنترل وی نباشید و هر چه به او بیشتر آموزش می دهید کمتر یاد می گیرد. این کابوس را تحت عنوان «اختلال بیش فعالی - کم توجهی» نامگذاری کرده اند. بیش فعالی درکودکان اختلال كم توجهی و بیش فعالی، مشكل بسیاری از كودكان و البته نگرانی بسیاری از والدین است. بعضی از والدین برعكس، حتی شیطنت و خرابكاری مفرط كودكشان را جدی نمی گیرند و آن را به حساب تیزهوشی و كنجكاو بودن او می گذارند. این آزمون به شما كمك می كند دریابید فرزندتان به مشكل كم توجهی دچار است یا نه. هنگام جواب دادن به سوال‌های زیر، این نکته‌ها را در نظر داشته باشید: • سن فرزندتان را در نظر بگیرید. • رفتار فرزندتان را در 6 ماه گذشته ملاک پاسخ دادن قرار دهید. • توجه کنید که این آزمون به تنهایی نباید ملاک تشخیص یا درمان یک کودک باشد.