تست سنجش عشق در زندگی مشترک

توضیحات

آیا رابطه احساسی شما و همسرتان ایده آل است؟ با بررسی میزان همدلی، صمیمیت و تعهد شما به همسرتان و همچنین همسرتان به شما، می‌توانید برای داشتن زندگی عاشقانه‌تر و با کیفیت بیشتر برنامه ریزی کنید. اگر هم به نظرتان رابطه ی احساسی شما با همسرتان در حد مطلوبی باشد، باز هم دانستن نکاتی برای تقویت و حفظ آن ضروری به نظر می‌رسد. در پایان این آزمون، نکاتی با توجه به جواب‌هایتان، به شما ارائه خواهد شد.

35 سوال
--- دقیقه
1
14983

برچسب ها

آزمون, اشتراک, رابطه, زندگی, سنجیدن,

دریافت کد Embed

نظر شما

محصولات و آزمون های مرتبط

 • تست وفاداری مردان

  وفاداری مردان در زندگی مشترک بر رفتارهای مختلف آنها تأثیر دارد. بنابر این از رفتارهای مختلف مردان می‌توان فهمید که آنها چقدر به خانواده خود وفادارند. خانمها می‌توانند با پاسخ به سؤالات این آزمون میزان وفاداری شوهرشان را به خود بفهمند. ممکن است گزینه سؤالات دقیقا متناسب با شما نباشد بنابر این نزدیکترین گزینه را برای سؤالات انتخاب کنید

 • خودآزمایی دوستی با همسر

  قدرتمندترین روابط عاشقانه، ریشه در دوستی ارند. زن و شوهر خوشبخت، بهترین دوستان یکدیگرند که از با هم بودن لذت می‌برند. آزمون زیر ارزیابی دوستی با همسر نام دارد، این تمرین به ما کمک خواهد کرد که راجع به دوستی با همسرتان بیندیشیم. لازم به ذکر است که هیچکدام از تست‌های روانشناسی صد در صد جواب قطعی نمی‌دهد ولی تا حدود زیادی جوابی خوب می‌دهد و البته معیارهایی هم در موضوع مشخص به دست ما می‌دهد. این تست را حل کنیم.

 • نگاه شما به زندگی مشترک چگونه است؟

 • تست سنجش خودپنداشت (Self Concept)

  این آزمون، خود پنداشت (برداشت یا تصور کلی هر فرد از خود) را نشان می‌دهد و در واقع سطح اعتماد به نفس را سنجش می‌کند. این تست در مجامع بین المللی با عنوان تست Self Concept شناخته می‌شود. در صورت تمایل این تست را انجام دهید.

 • تست شیوه‌ی تربیت فرزند

  شیوه‌ی تربیت فرزند برای بسیاری از مادر و پدرها بسیار مهم است. در نتیجه والدین به دنبال راهی برای سنجش شیوه‌ی مورد نظر تربیت فرزندان خود هستند. این تست تا حدودی شیوه‌ی تربیتی را که در ذهن شماست، مشخص می‌کند.

 • تست میزان استرس در محیط کار

  استرس نوعي حالت دروني است كه، مي‌تواند زمينه ساز بيماري‌هاي گوناگوني باشد. استرس مي‌تواند يك سازمان و كارمندان آن را تحت تأثير قرار دهد. اولين مشكل، غلبه بر استرس و تشـخيص وجود آن است. تشـخيص اين كه اسـترس يك مشـكل است، گامي حياتي به سوي كاهش آن است. شـما مي‌توانيد با پاسخ دادن به جملات زير نزديكترين گزينه به تجربه خود را علامت بزنيد و تا حدودي به ميزان استرس خود پي ببريد.

 • تستی معتبر برای تعیین میزان خلاقیت شما!

  برای افزایش خلاقیت می‌توانیم از طبیعت الگو بگیریم و یا دو چیز غیر مرتبط را با هم مقایسه کنیم و سعی کنیم ویژگی‌های یک چیز را در دیگری پیاده کنیم! اما فعلا بهتره که میزان خلاقیت خودمون رو بسنجیم تا بدونیم در کدام نقطه هستیم. تست جاری، تستی معتبر (به اسم آزمون سنجش تورنس) است که به ما می‌گوید چقدر نیازمند افزایش این ویژگی درون خود هستیم! ممکن اس سوالات زیاد این تست شما را خسته کند ولی برای قضاوت درست در مورد خود، صادقانه و باحوصله به این سوالات پاسخ دهید.

 • تست تشخیص اختلال کم توجهی

  شیطنت و سر به هوایی از خصوصیات دوران کودکی است. کودکان اغلب پرتحرک اند و به سختی به نظم تن در می دهند. تصور کنید فرزندتان چنان بازیگوش باشد که قادر به کنترل وی نباشید و هر چه به او بیشتر آموزش می دهید کمتر یاد می گیرد. این کابوس را تحت عنوان «اختلال بیش فعالی - کم توجهی» نامگذاری کرده اند. بیش فعالی درکودکان اختلال كم توجهی و بیش فعالی، مشكل بسیاری از كودكان و البته نگرانی بسیاری از والدین است. بعضی از والدین برعكس، حتی شیطنت و خرابكاری مفرط كودكشان را جدی نمی گیرند و آن را به حساب تیزهوشی و كنجكاو بودن او می گذارند. این آزمون به شما كمك می كند دریابید فرزندتان به مشكل كم توجهی دچار است یا نه. هنگام جواب دادن به سوال‌های زیر، این نکته‌ها را در نظر داشته باشید: • سن فرزندتان را در نظر بگیرید. • رفتار فرزندتان را در 6 ماه گذشته ملاک پاسخ دادن قرار دهید. • توجه کنید که این آزمون به تنهایی نباید ملاک تشخیص یا درمان یک کودک باشد.

 • میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است؟

  جستجوی صمیمیت و نزدیکی، تنها تکاپوی قلب انسان است. صمیمیت نیازی ذاتی در وجود هر انسان است که اولین بار آن را در آغوش مادر خود کشف می‌کند. هرگز فکر کرده اید چرا بعضی از زوجها اینقدر عاشق و صمیمی هستند؟ این به آن دلیل نیست که زندگی آنها ایده آل است و هیچ مشکلی ندارند، بلکه نکته اینجاست که آنها نحوۀ حفظ روابط عاشقانه و جلوگیری از فرسایش روزمرۀ آن را به خوبی می دانند. با پاسخ به 12 سوالی که پیش روی شماست به شما خواهیم گفت که میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است.

 • آزمون آنلاین بورس سری اول

  نمونه سوالات آزمون ثبت نامی آنلاین بورس اوراق بهادار کارگزاری مفید

 • تا چه حد زندگی را به کام خود تلخ می کنید؟

  رفتار انسان متاثر از افکار اوست. افرادی که افکار و عقاید مثبتی دارند زندگی شیرین تری دارند و برعکس کسانی که سخت گیر و منفی باف هستند زندگی تلخ و سختی خواهند داشت. این آزمون به شما نشان می دهد تا چه میزان اندیشه های شما باعث تلخی زندگی برای شما و یا شریک زندگی تان می شود.

 • همسر ایده‌آل شما کیست؟

  همسر ایده‌آل کسی است که بیشتری قرابت را از لحاظ فکری و نگرش و برخورد با مسائل مختلف با ما داشته باشد. برای بسیاری از افراد سخت است که مصادیقی پیدا کنند تا با آن مصادیق میزان قرابت فکری با همسرشان را بسنجند... این تست در عین حال که شخصیت مناسب برای همسری شما را طبق جواب‌هایتان خواهد گفت، مصادیقی را هم به شما معرفی خواهد کرد.

 • آزمون افسردگی - Depression

  فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير داده شده است . لطفا هر يك از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مساله يا مشكل در طى هفته گذشته چقدر باعث ناراحتى شما شده است . سپس با گذاشتن علامت در يكى از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشكل جواب خود را اعلام كنيد.

 • آزمون اضطراب - Anxiety

  فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير آورده شده است. لطفاً هر يک از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مسأله يا مشکل در طی هفته گذشته چقدر باعث ناراحتی شما شده است. سپس با گذاشتن علامت در يکی از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشکل، جواب خود را اعلام کنيد.

 • میزان رضایت از رابطه‌ی زناشویی

  همانطور که می‌دانید در صورت وجود رابطه‌ی خوب آمار طلاق‌ها بسیار کاهش می‌یابد. از بعد مثبت هم که بخواهیم بررسی کنیم، رابطه‌ی زناشویی مناسب امید به زندگی و احساس رضایت از زندگی را افزایش می‌دهد. در صورت ازدواج، با انجام این تست، می‌توانید از میزان رضایت خود از رابطه‌ی زناشویی با همسرتان آگاه شوید.