انگیزه من برای مدیریت چقدر است؟

توضیحات

در این آزمون با پاسخ به چند پرسش ساده، متوجه می‌شوید که چقدر برای مدیریت کردن و مدیر بودن انگیزه و علاقه دارید

6 سوال
--- دقیقه
3
4505

برچسب ها

اعتماد بنفس, خودشناسی, اندازه, انگیزه,

دریافت کد Embed

نظر شما

محصولات و آزمون های مرتبط

 • چقدر ریسک پذیر هستی؟

  از جمله ویژکیهای شخصیتی کارآفرینان در ایجاد یک کسب و کار جدید تحمل میزان قابل قبولی از ریسک و مخاطره است. آزمون فوق به شما کمک می‌کند این ویژگی را در خود ارزیابی کنید. منبع: موسسه توسعه کارآفرینی هند

 • تستی معتبر برای تعیین میزان خلاقیت شما!

  برای افزایش خلاقیت می‌توانیم از طبیعت الگو بگیریم و یا دو چیز غیر مرتبط را با هم مقایسه کنیم و سعی کنیم ویژگی‌های یک چیز را در دیگری پیاده کنیم! اما فعلا بهتره که میزان خلاقیت خودمون رو بسنجیم تا بدونیم در کدام نقطه هستیم. تست جاری، تستی معتبر (به اسم آزمون سنجش تورنس) است که به ما می‌گوید چقدر نیازمند افزایش این ویژگی درون خود هستیم! ممکن اس سوالات زیاد این تست شما را خسته کند ولی برای قضاوت درست در مورد خود، صادقانه و باحوصله به این سوالات پاسخ دهید.

 • چقدر خلاق هستی؟

  خلاقیت یک توانمندی در شماست که با رشد آن می‌توانید گام مهمی در جهت موفقیت بیشتر در زندگی خود بردارید. برای سنجش میزان خلاقیت خود، می‌توانید از این آزمون که توسط موسسه توسعه کارآفرینی هند طراحی شده است، استفاده کنید.

 • چه چیزی به من انگیزه می‌دهد؟

  در مصاحبه شغلی قرار دارید، و از شما می‌پرسند اولویت شما در محیط کار چیست؟ آیا واقعا می‌دانید که چه عاملی در محیط کار به شما انگیزه می‌دهد و برای شما اولویت دارد؟ این تست برپایه نظریه آلدرفر طراحی شده و شامل 10 سوال ساده است منبع: کتاب رفتار سازمانی هچ انتشارات پیرسون

 • شما اهل مبارزه هستید یا فرار؟

  در عصر حجر ابزار مخالفت چماق بود! وقتی که زبان‌ اختراع شد، بشر یاد گرفت که می‌توان راجع به مخالفت‌ها حرف زد و این آغازی برای مشاجره بود. هدایت و مدیریت یک مشاجره استعدادی است که همه ما دارا هستیم. ولی ظاهرا برخی از ما دوست داریم که از زور بازوان خود بیش از اندازه استفاده کنیم. به این 12 سوال پاسخ دهید تا معلوم شود صلح طلب هستید یا جنگ طلب؟

 • تا چه اندازه وقت شناس هستید؟

  وقت در جوامع امروزی بسیار ارزشمند است. افرادی که توانایی استفاده بهینه از زمان را دارند و می‌توانند کارهایشان را زمان‌بندی کنند، افرادی موفق هستند و سایرین تمایل دارند با آن‌ها همکاری نمایند. شما چه سرعتی را برای زندگی خودتان انتخاب کرده‌اید؟ 12 پرسشی که در اینجا آمده، پرسش‌هایی هستند که در دانشگاه استنفورد برای اندازه گیری اهمیت زمان برای افراد استفاده می‌شود.

 • چقدر به توانایی های خودم در کسب موفقیت اطمینان دارم؟

  تا به حال به این فکر کرده‌اید که ممکن است موفق نشوید؟! آیا نباید قبل از اینکه موفق شوید به خودتان باور داشته باشید؟! در این آزمون 17 سوالی شما توانایی‌های خودتان را در کسب موفقیت می‌سنجید، می‌بینید که در کدام جنبه‌ها بیشتر به خود باور دارید و در کدام جنبه کمتر

 • چقدر احساس عزت می‌کنید؟

  احساس عزت، یک معیار برای سنجش اعتماد به نفس بودن اشخاص است. این ویژگی در صورت بروز بیش از حد، به درجه‌ای از غرور تبدیل می‌شود. کم بودن این ویژگی با عث می‌شود انسان در لحظات سخت و بحرانی عملکردی داشته باشد که بعدا خود را به خاطر آن عملکرد سرزنش کند. برای فهم میزان عزتمندی خود، در این تست شرکت کنید.

 • میزان اعتماد به نفس شما چقدر است؟

  اعتماد به نفس نوعی ارزیابی شخصی است که از دوران کودکی با توجه به بازخوردهایی که از دیگران دریافت می کنیم در ما ایجاد می شود. عملکرد ما در دوران مدرسه و در جمع همسالان، ویژگی های ظاهری و شخصیتی، وضعیت درسی و توانایی های مختلف همگی بازخوردهای مختلفی دارند که برخی از آنها در ما احساس رضایت و غرور ایجاد می کنند و برخی دیگر موجب می شوند احساس سرخوردگی و شرمندگی کنیم. واکنش های اطرافیان موجب می شود ما تصویر خاصی در ذهنمان از خود بسازیم و احساس کنیم فرد با ارزش و والایی هستیم. اعتماد به نفس یکی از نشانه های سلامت یا عدم سلامت روح و روان افراد است. با این آزمون می‌توانید میزان اعتماد به نفس خود را تشخیص دهید.

 • آیا می‌توانید کارآفرین باشید؟

  كارآفرينان‌ با مهارتي‌ كه‌ در تشخيص‌ فرصت‌ها و موقعيت‌ها و ايجاد حركت‌ در جهت‌ توسعه اين‌ موقعيت‌ها دارند، پيشگامان‌حقيقي‌ تغيير در اقتصاد و تحولات‌ اجتماعي‌ محسوب‌ مي‌شوند. آنها تصديق‌ مي‌كنند كه‌ موفقيت‌ و بقاء در چشم‌اندازهاي‌برخاسته‌ از فردا، نيازمند چالاكي‌، قوه ابتكار و خلاقيت‌ است‌. علاوه‌ بر اين‌ كارآفريني‌ به‌ ريسك‌پذيري‌، نوآوري‌ و كنش‌كارآفرينانه‌ هم‌ نياز دارد. به سوالات این آزمون پاسخ دهید تا مشخص شود آیا قابلیت‌های یک کارآفرین را دارید؟

 • چقدر احساسی و عاطفی هستید؟

  عاطفه و احساس یکی از عناصرمهم زندگی ماست که به زندگی رنگ و بو می‌دهد.اما اگر همین عواطف و احساسات که زندگی را زیبا می کند ، بیش از حد باشد ، به ما و اطرافیانمان لطمه وارد خواهد کرد. بهتر است سعی کنیم که هیچ چیز را از حد نگذرانیم و حتی در عاطفی بودن هم منطقی باشیم. آزمون زیر تا حدی می تواند روحیه ی شما را در این زمینه ارزیابی کند.البته نه به صورت صد در صد!

 • تا چه حد زندگی را به کام خود تلخ می کنید؟

  رفتار انسان متاثر از افکار اوست. افرادی که افکار و عقاید مثبتی دارند زندگی شیرین تری دارند و برعکس کسانی که سخت گیر و منفی باف هستند زندگی تلخ و سختی خواهند داشت. این آزمون به شما نشان می دهد تا چه میزان اندیشه های شما باعث تلخی زندگی برای شما و یا شریک زندگی تان می شود.

 • آیا شارلاتان و فریب‌کار هستید؟

  برای همه ما پیش می‌آید که کسی را متقاعد کنیم. حال چه استادی باشد که سعی دارد دانشجویش را برای نوشتن یک مقاله دیگر متقاعد کند یا فردی که با کلاه برداری تمام پولی را که دیگری با زحمت به دست آورده است از او می‌گیرد. رسیدن به مقصد خود با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی نوعی فریب به حساب می‌آید. این آزمون با 10 سوال به شما خواهد گفت که صادق هستید یا گرگی در لباس میش؟

 • آیا رمانتیک و احساسی هستید؟ (ویژه متاهلین)

  بسیاری از افراد بطور خدادادی دارای استعداد برای انجام رفتارهای رمانتیک می‌باشند. حتی بی احساس‌ترین انسان‌ها نیز می‌توانند میز شام رمانتیکی را تدارک دیده، بدون دلیلی خاص گـل بـه خـانه آورده و یا به یکباره شروع به تحسین و تمجید از همسرشان بنمایند. رابطه همسران با هم نیاز به احساس دارد وگرنه از هم می‌پاشد. برای کشف میزان احساساتی و رمانتیک بودن خود به این 15 سوال پاسخ دهید.

 • میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است؟

  جستجوی صمیمیت و نزدیکی، تنها تکاپوی قلب انسان است. صمیمیت نیازی ذاتی در وجود هر انسان است که اولین بار آن را در آغوش مادر خود کشف می‌کند. هرگز فکر کرده اید چرا بعضی از زوجها اینقدر عاشق و صمیمی هستند؟ این به آن دلیل نیست که زندگی آنها ایده آل است و هیچ مشکلی ندارند، بلکه نکته اینجاست که آنها نحوۀ حفظ روابط عاشقانه و جلوگیری از فرسایش روزمرۀ آن را به خوبی می دانند. با پاسخ به 12 سوالی که پیش روی شماست به شما خواهیم گفت که میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است.