ارزیابی فردی

درونگرا، برونگرا، اجتماعی، خونسرد، نگران یا .... با شناخت درست ویژگیهای شخصیتی خود، مسیر موفقیت در زندگی و برخوردهای درست در شرایط مختلف را بشناسید. در بخش ارزیابی فردی، آزمون‌ها و بسته‌های تخصصی در حوزه‌های اجتماعی، اعتقادی، آموزشی، روان‌سنجی، شغلی، سازمانی، شناختی و ذهنی برای شما فراهم شده است که خود را در حوزه‌های مختلف ارزیابی کرده و به شناخت مناسبی نسبت به خود دست یابید. در بسته‌ سلامت روان کودک، سلامت کودک خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با شناخت کافی از روحیات کودک خود، مسیر درست تربیتی را در پیش بگیرید.
قیمت : رایگان

جنین شما دختر است یا پسر؟

در طب سنتی ایران مزاج شناسی یکی از مهمترین ابزارهای تشخیصی است. در این آزمون با سوال از علائمی که سردی و گرمی جنین را مشخص می کنند، سعی در تعیین مزاج جنین می شود.

قیمت : رایگان

احتمال ابتلا به بیماری قلبی در شما چقدر است؟

قلب حیاتی ترین عضو بدن است در نتیجه سلامت و بیماری آن تاثیر زیادی بر کل بدن دارد. در این آزمون می توانید از وضعیت سلامت قلب خود مطلع شوید.

قیمت : رایگان

آدم صبح هستید یا شب؟

بعضی از آدم‌ها صبح‌ کله‌سحر از خواب بیدار می‌شوند و زندگی روزانه‌شان را خوب و راحت از سر می‌گیرند ولی بعضی آدم‌ها نه. آنها نه‌تنها صبح خیلی زود نمی‌توانند از تختخواب دل بکنند،‌ بلکه به زور از جا بلند می‌شوند و هیچ کاری هم نمی‌توانند انجام دهند؛ ‌انگار که بخشی از مغزشان همچنان تا چند ساعت بعد خواب می‌ماند! برعکس، این آدم‌ها، ‌سر شب که می‌شود حسابی سرحالند و به همه کارهایشان هم می‌رسند. تا آخر شب همچنان سرحال هستند و خیلی دیر به تختخواب می‌روند. به زور هم زودتر خودشان را بخوابانند،‌ خوابشان نمی‌برد و تا مدت‌‌ها در تخت خود غلت می‌زنند. شما جزو کدام دسته‌اید؟ این آزمون به شما کمک می‌کند که این سؤال را پاسخ دهید.

قیمت : رایگان

نقاط مهم انرژی بدنتان را می شناسید ؟

تا كنون احساس كرده‌ايد كه يك روز سرشار از انرژي هستيد و روزي ديگر كسل، خسته و بي‌حوصله؟ مطمئناً روزهائي كه احساس كسالت، ملالت، خستگي و بي‌حوصلگي به سراغتان مي‌آيد، چاكراهايتان در حالت تعادل قرار ندارند. از اين رو با پاسخگوئي به سؤالات زير و شناسائي مراكز انرژي بدن، قادر خواهيد بود اين احساسات ناخوشايند را از خودتان دور كرده و سرشار از انرژي شويد.

قیمت : رایگان

آیا به زودی چاق می‌شوید؟

چاقی مشکلی است که این روزها خیلی از ما با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، و البته برای خیلی از ما نیز که ترس از چاقی داریم، مرز چاقی نقطه‌ی مهمی است. پس تا وقتی آب از سرمان نگذشته به فکر چاره باشیم. به کمک این تست می‌توانید بفهمید که تا مرز چاقی و اضافه وزن چقدر فاصله دارید!

قیمت : رایگان

تست خواب

خواب مهمترین نیاز شب در انسان‌ها است. کیفیت خواب چگونه باید باشد؟ این تست برای سنجش کیفیت خواب است. برای اینکه بفهمیم چطور می‌خوابیم. آیا خر و پف ما دیگران را اذیت می‌کند؟ آیا هر شب خواب‌های بدی می‌بینیم؟ در آن شرکت کنیم.

قیمت : 1500 تومان

آزمون عادات خواب کودکان

اين ابزار توسط اونز و همکاران (2000) ساخته شده و در مطالعات گوناگوني به کار گرفته شده است سوالات به صورت چند گزينه‌اي بود، از آنها خواسته شد در صورت تکرار رفتار به صورت 5-7 روز در هفته، گزينه معمولاً ؛ 2-4 بار در هفته، گزينه گاهي اوقات و 0-1 بار در هفته، گزينه ندرتاً را علامت گذاري نمايند. هنگام پاسخ به سوالات به الگوي خواب کودکتان طي يک هفته گذشته فکر کنيد (در صورتي که کودکتان طي هفته گذشته بيمار بوده يا مشکل خاصي در خانه داشته است هفته ديگري را در نظر داشته باشيد).

قیمت : 1000 تومان

آزمون مشاهده حرکتی برای آموزگاران (PMOQ-T)

هدف این آزمون ارزیابی عملکرد حرکتی درشت و ظریف کودکان سنین 5 تا 11 سال در اجرای فعالیت های روزمره و انجام تکالیف مدرسه می باشد که می بایست این آزمون توسط آموزگار تکمیل گردد