ارزیابی فردی

درونگرا، برونگرا، اجتماعی، خونسرد، نگران یا .... با شناخت درست ویژگیهای شخصیتی خود، مسیر موفقیت در زندگی و برخوردهای درست در شرایط مختلف را بشناسید. در بخش ارزیابی فردی، آزمون‌ها و بسته‌های تخصصی در حوزه‌های اجتماعی، اعتقادی، آموزشی، روان‌سنجی، شغلی، سازمانی، شناختی و ذهنی برای شما فراهم شده است که خود را در حوزه‌های مختلف ارزیابی کرده و به شناخت مناسبی نسبت به خود دست یابید. در بسته‌ سلامت روان کودک، سلامت کودک خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با شناخت کافی از روحیات کودک خود، مسیر درست تربیتی را در پیش بگیرید.
قیمت : رایگان

تست سنجش عشق در زندگی مشترک

آیا رابطه احساسی شما و همسرتان ایده آل است؟ با بررسی میزان همدلی، صمیمیت و تعهد شما به همسرتان و همچنین همسرتان به شما، می‌توانید برای داشتن زندگی عاشقانه‌تر و با کیفیت بیشتر برنامه ریزی کنید. اگر هم به نظرتان رابطه ی احساسی شما با همسرتان در حد مطلوبی باشد، باز هم دانستن نکاتی برای تقویت و حفظ آن ضروری به نظر می‌رسد. در پایان این آزمون، نکاتی با توجه به جواب‌هایتان، به شما ارائه خواهد شد.

قیمت : رایگان

میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است؟

جستجوی صمیمیت و نزدیکی، تنها تکاپوی قلب انسان است. صمیمیت نیازی ذاتی در وجود هر انسان است که اولین بار آن را در آغوش مادر خود کشف می‌کند. هرگز فکر کرده اید چرا بعضی از زوجها اینقدر عاشق و صمیمی هستند؟ این به آن دلیل نیست که زندگی آنها ایده آل است و هیچ مشکلی ندارند، بلکه نکته اینجاست که آنها نحوۀ حفظ روابط عاشقانه و جلوگیری از فرسایش روزمرۀ آن را به خوبی می دانند. با پاسخ به 12 سوالی که پیش روی شماست به شما خواهیم گفت که میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است.

قیمت : رایگان

آیا رمانتیک و احساسی هستید؟ (ویژه متاهلین)

بسیاری از افراد بطور خدادادی دارای استعداد برای انجام رفتارهای رمانتیک می‌باشند. حتی بی احساس‌ترین انسان‌ها نیز می‌توانند میز شام رمانتیکی را تدارک دیده، بدون دلیلی خاص گـل بـه خـانه آورده و یا به یکباره شروع به تحسین و تمجید از همسرشان بنمایند. رابطه همسران با هم نیاز به احساس دارد وگرنه از هم می‌پاشد. برای کشف میزان احساساتی و رمانتیک بودن خود به این 15 سوال پاسخ دهید.

قیمت : رایگان

نگاه شما به زندگی مشترک چگونه است؟

قیمت : رایگان

میزان رضایت از رابطه‌ی زناشویی

همانطور که می‌دانید در صورت وجود رابطه‌ی خوب آمار طلاق‌ها بسیار کاهش می‌یابد. از بعد مثبت هم که بخواهیم بررسی کنیم، رابطه‌ی زناشویی مناسب امید به زندگی و احساس رضایت از زندگی را افزایش می‌دهد. در صورت ازدواج، با انجام این تست، می‌توانید از میزان رضایت خود از رابطه‌ی زناشویی با همسرتان آگاه شوید.

قیمت : رایگان

آیا شما دوست خوبی هستید؟ (مخصوصا دختران)

بسیاری از افراد برایشان مهم است که بدانند دوست خوبی برای دیگران هستند یا نه. شاید یکی از دلایل این اهمیت، این است که دوست دارند دوستی‌هایشان پایدار باشد و این به خودی خود چیز خوبی است. سوالات این آزمون مخصوص دخترها طراحی شده. اگر شما یک دختر هستید، این آزمون به شما کمک می‌کند تا ببینید آیا واقعا برای دیگران دوستان خوبی هستید یا نه!

قیمت : رایگان

آیا می‎توانید عاشق شوید؟

در دانشگاه تافتس ایالت ماساچوست رفتار شخصی را کشف کردند که نام آن را اعتماد فردی گذاشتند. این ویژگی مربوط به توانایی عاشق شدن افراد است آن‎ها کشف کردند که زنان بیشتر از مردان به دیگران اعتماد می‌کنند. همچنین آنان به این نتیجه رسیدند که اگر افراد در ارتباطی بدون اعتماد و توام با بدبینی گرفتار شوند در آینده اعتماد بی قید و شرط و حتی عاشق شدن برای آنان بسیار سخت است.

قیمت : رایگان

آیا رابطه عشقی و زناشویی شما ناگسستنی است؟

این آزمون میزان توانایی شما را در پی بردن به علائمی مشخص می‌کند که هشداردهنده نشانه‎های جدایی و طلاق هستند. اگر به نظر شما گزینه‎ها هشداری برای از هم پاشیدن رابطه هستند پاسخ درست و در غیر اینصورت پاسخ غلط بدهید.

قیمت : رایگان

همسر ایده‌آل شما کیست؟

همسر ایده‌آل کسی است که بیشتری قرابت را از لحاظ فکری و نگرش و برخورد با مسائل مختلف با ما داشته باشد. برای بسیاری از افراد سخت است که مصادیقی پیدا کنند تا با آن مصادیق میزان قرابت فکری با همسرشان را بسنجند... این تست در عین حال که شخصیت مناسب برای همسری شما را طبق جواب‌هایتان خواهد گفت، مصادیقی را هم به شما معرفی خواهد کرد.

قیمت : رایگان

خودآزمایی دوستی با همسر

قدرتمندترین روابط عاشقانه، ریشه در دوستی ارند. زن و شوهر خوشبخت، بهترین دوستان یکدیگرند که از با هم بودن لذت می‌برند. آزمون زیر ارزیابی دوستی با همسر نام دارد، این تمرین به ما کمک خواهد کرد که راجع به دوستی با همسرتان بیندیشیم. لازم به ذکر است که هیچکدام از تست‌های روانشناسی صد در صد جواب قطعی نمی‌دهد ولی تا حدود زیادی جوابی خوب می‌دهد و البته معیارهایی هم در موضوع مشخص به دست ما می‌دهد. این تست را حل کنیم.

قیمت : رایگان

تست وفاداری مردان

وفاداری مردان در زندگی مشترک بر رفتارهای مختلف آنها تأثیر دارد. بنابر این از رفتارهای مختلف مردان می‌توان فهمید که آنها چقدر به خانواده خود وفادارند. خانمها می‌توانند با پاسخ به سؤالات این آزمون میزان وفاداری شوهرشان را به خود بفهمند. ممکن است گزینه سؤالات دقیقا متناسب با شما نباشد بنابر این نزدیکترین گزینه را برای سؤالات انتخاب کنید

قیمت : رایگان

تست شیوه‌ی تربیت فرزند

شیوه‌ی تربیت فرزند برای بسیاری از مادر و پدرها بسیار مهم است. در نتیجه والدین به دنبال راهی برای سنجش شیوه‌ی مورد نظر تربیت فرزندان خود هستند. این تست تا حدودی شیوه‌ی تربیتی را که در ذهن شماست، مشخص می‌کند.

قیمت : رایگان

همسرتان را چقدر شناخته‌‍اید؟

روابط بین همسران یک جریان پویاست و مدام تغییر می‌کند. ضمن نکه حتی بهترین رابطه‌ها هم به مراقبت و پرستاری نیاز دارد. دکتر جان و دکتر جولی گاتمن ( Drs John & Julie Gottman ) که از پیشگامان علم مشاوره ازدواج در سطح جهانی هستند، دریافته‌اند که یکی از مهمترین عوامل موفقیت بین زوج‌ها، کیفیت روابط دوستانه و میزان شناختی است که از همدیگر دارند، بنابراین سوال مهمی که از خود باید بپرسیم این است که واقعا چه مقدار همسر خود را می‌شناسیم. این تست برای یافتن این سوال به ما کمک می‌کند.

قیمت : 1500 تومان

آیا دوست خوبی هستید؟

یه ضرب‌المثل قدیمی هست که میگه: عاشق بند کیفتم، تا پول داری رفیقتم! آیا شما هم در قبال دوستتان این‌گونه‌اید و فقط در خوشی‌ها حضور دارید؟ و یا اینکه در تمام شرایط همراه او هستید؟ در دنیای پرشتاب امروز، پیداکردن دوست کار ساده‌ای نیست. البته مساله اصلی فقط پیدا کردن دوست نیست، بلکه حفظ دوستی‌ها از آن هم مهم‌تر است. این آزمون با 12 سوال به شما خواهد گفت که دوستی‌هایتان چه رنگی دارند!

قیمت : رایگان

تست مهارت‌های اجتماعی

ارتباط با انسان‌های متفاوت و با طرز فکرهای مختلف کارچندان آسانی نیست. برای برقراری ارتباط به نحو درست، نیازمند آموزش‌هایی هستیم. این آموزش‌ها نه در کلاس درس که در برخورد با دیگران و تفکر درباره‌ی نوع این برخوردها انجام می‌شود. برای سنجش این مهارت‌ها در درون خودمان این تست را انجام دهیم.

قیمت : رایگان

تست هماهنگی با تیم

با تیم بودن یا تنها بودن؟ سوالی که با آن برخورد کرده‌ایم. تا چه اندازه حاضریم در یک تیم حل شویم؟ آیا ما ایرانی‌ها کار تیمی مناسبی داریم؟ آیا می‌توانیم در سیستم قرار گیریم؟ اصلا آیا این را یک ویژگی مثبت قلمداد می‌کنیم؟

قیمت : رایگان

تعامل اجتماعی کودک

منظور از توانمندی ها یا تعامل اجتماعی، شناخت روحیه و احساسات درونی خود و دیگران و برخورد صحیح و متناسب با آن است.

قیمت : رایگان

ارزیابی سازگاری کودک

برخی از شاخصه های رفتار سازگار کم و بیش از طریق توارث منتقل می شوند، ولی مانند سایر خصوصیات شخصیتی، عوامل پیرامونی در رشد و توسعه یا سرکوب شدن آن نقش اصلی را ایفا می کنند. مثلا اگر در خانواده ای سازگاری به عنوان یک خصوصیت اجتماعی پذیرفته شده باشد و به آن عمل شود، این الگوی رفتاری بیش از تربیت اجتماعی فعال و در رشد سازگاری تأثیر خواهد داشت. البته نباید فراموش کرد که عوامل بیرونی هم نقش مؤثری دارند؛ مثل وقتی که شما به عنوان والدین در مورد رعایت حقوق، مراقبت و همدردی با دیگران، گوش کودک خود را پر می کنید اما در مقابل کودک شما از فیلمی تلویزیونی یا ویدیویی یاد می گیرد که به هیچ کس نباید اعتماد کند و باید همیشه آماده تهاجم باشد یا گروهی از دوستان او معتقدند که احساس همدردی بیش از حد نشانه ضعف است و مراعات بیش از حد دیگران موجب عقب افتادن خود می شود؛ یا اشخاص ضعیف هرگز موفق به پیمودن جاده موفقیت و رسیدن به هدف های عالی نمی شوند..

قیمت : 2000 تومان

آزمون تعامل اجتماعی ( عمومی )

آیا کسی را می شناسید که مایل به کسب موقعیت و جایگاه اجتماعی نباشد؟منظور از توانمندیهای اجتماعی و تعامل در جامعه، شناخت و روحیه و احساسات درونی خود و دیگران و برخورد صحیح و متناسب با آن است. کسی که از این توانمندی ها برخوردار باشد،با سایر افراد برخوردی خوب داشته، احساسات و عواطفش تثبیت شده و می تواند سختی ها را تحمل کند. چنین فردی در انتخاب شغل نیز ابتدا به شغل هایی می اندیشد که متضمن امور اجتماعی و کمک به دیگران باشد. لذا بسیار مهم است که والدین از همان ابتدا به عنوان الگوهایی مناسب، جنبه های مثبت توانمندی های اجتماعی را به فرزندان خود بیاموزند. این پرسشنامه در 2 بخش مختص والدین و کودک طراحی گردیده که لازم است هرکدام به آنها پاسخ دهند

قیمت : 1500 تومان

آزمون تعامل اجتماعی - سازگاری

شاید خیلی ها به سرعت متوجه مفهوم سازگاری نشوند. شنیدن این اصطلاح در ذهن بسیاری از مردم مفاهیمی مانند تحمل کردن یا نکردن انواع خوراکی ها، داروها و یا سازش با فرد مشخصی تداعی می کند. اصطلاح سازگاری در بحث های پیرامون " شخصیت" یکی از بارز ترین خصوصیات هر فرد است. سازگاری بیانگر رفتار یک انسان در برابر سایر انسان هاست و در حقیقت بخشی از توانمندیهای مربوط به رفتار متقابل انسان هاست. کسی که سزگاری زیادی دارد، به دیگران زیاد فکر می کند و مدام در این اندیشه است که آیا می تواند برای دیگران کاری انجام دهد؟ آیا کسی احتیاج به کمک دارد یا نگران است؟ این آزمون در بخش والدین وکودک طراحی شده که لازم است به هرکدام پاسخ دهند