ارزیابی فردی

درونگرا، برونگرا، اجتماعی، خونسرد، نگران یا .... با شناخت درست ویژگیهای شخصیتی خود، مسیر موفقیت در زندگی و برخوردهای درست در شرایط مختلف را بشناسید. در بخش ارزیابی فردی، آزمون‌ها و بسته‌های تخصصی در حوزه‌های اجتماعی، اعتقادی، آموزشی، روان‌سنجی، شغلی، سازمانی، شناختی و ذهنی برای شما فراهم شده است که خود را در حوزه‌های مختلف ارزیابی کرده و به شناخت مناسبی نسبت به خود دست یابید. در بسته‌ سلامت روان کودک، سلامت کودک خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با شناخت کافی از روحیات کودک خود، مسیر درست تربیتی را در پیش بگیرید.
قیمت : رایگان

تیپ شخصیت A و B

يكي از انواع تقسيم‌بندي‌‏هاي شخصيت كه در دوره‏‌هاي اخير مورد توجه قرار گرفته است، شخصيت نوع A و B مي‌ باشد. شخصيت‏‌هاي نوع A افرادي پرمشغله، عجول، بسيار وظيفه ‏شناس، كاملا رقابتي، مصرّ در كار و احتمالا افسرده و عصباني هستند. در مقابل افراد نوع B اشخاصي خونسرد، داراي نگرش متعادل به زندگي‏ و محيط، داراي اعتماد به نفس بيشتر، داراي مشغله كمتر، اصرار كمتر در انجام كار و تمايل كمتر به وقت‏‌شناسي هستند. آزمون حاضر شما را از تیپ شخصیتی‌تان آگاه می‌کند. با این آزمون می‎توانید برای حضور موفق‌تر در جامعه و بهبود زندگی خود تصمیم بگیرید و برنامه‌ریزی کنید.

قیمت : رایگان

میزان خوشبختی شما چقدر است؟

در تمام اعصار، اندیشمندان درباره معنای خوشبختی بررسی کرده اند. به راستی خوشبختی چیست؟ باید گفت خوشبختی موضوعی نسبی است. بعضی از ما اگر در غار زندگی کنیم راضی هستیم و برخی دیگر اگر در قصر باشیم باز هم ناراحت هستیم. در این آزمون با دوازده سوال میزان خوشبختی شما به چالش کشیده می‌شود!

قیمت : رایگان

اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای

این آزمون به شما می‌گوید فرزند شما به چه میزان به بازی‌های رایانه‌ای (ویدئویی و بازی‌های الکترونیکی) اعتیاد دارد و اعلام می‌کند وضعیت خطرناکی دارد یا خیر.

قیمت : رایگان

آیا وسواسی هستید؟

در اينجا براي شما تستي داريم كه با انجام ﺁن مي‌توانيد پي ببريد كه ﺁيا وسواسي هستيد يا خير؟ و اگر گرفتار وسواس شده‌ايد، اين بيماري در شما تا چه حد پيشرفت كرده است. تا حتما براي درمان ﺁن اقدام كنيد. براي هر تست جواب بله يا خير بدهيد، در پاسخ به سوال‌ها، خيلي تامل نكنيد، سخت نگيريد و نخستين جوابي كه به ذهن‌تان رسيد همان را علامت بزنيد.

قیمت : رایگان

مقیاس افسردگی، اضطراب و استرس

مقیاس افسردگی، اضطراب، استرس ( DASS، لاویبوند و لاویبوند ، 1995)مجموعه‌ای از سه مقیاس خود گزارش‌دهی برای ارزیابی حالات عاطفه منفی در افسردگی، اضطراب و استرس است. كاربرد این مقیاس اندازه‌گیری شدت نشانه‌های اصلی افسردگی، اضطراب و استرس است. برای تكمیل پرسشنامه فرد باید وضعیت یك نشانه را در طول هفته گذشته مشخص نماید. از آنجا كه این مقیاس می‌تواند مقایسه‌ای از شدت علایم در طول هفته‌های مختلف فراهم كند، می‌توان از آن برای ارزیابی پیشرفت درمان در طول زمان استفاده كرد.

قیمت : رایگان

پشت نگاه شما کیست؟

اگر می‌خواهید بدانید همسر ،‌دوست یا همکار شما چه نوع شخصیتی دارد از او بخواهید به پرسش‌های زیر پاسخ دهد! البته اگر می‌خواهید بدانید خودتان هم چطور آدمی هستید و پشت نگاهتان چه راز و رمزی وجود دارد می‌توانید در این آزمون شرکت کنید.

قیمت : رایگان

تست سلامت روحی و روانی

به این ده سوال پاسخ دهید تا دریابید که چه اندازه با احساسات و عواطف خود در ارتباط هستید.

قیمت : رایگان

پرسشنامه افسردگی بک 2 (BDI-II)

قیمت : رایگان

میزان آشفتگی روانی

هرچقدر که ذهن آشفته‌تری داشته باشیم، شخصیت ناپایدارتری خواهیم داشت. شخصیت ناپایدارهم موجب می‌شود که دیگران روی ما حساب باز نکنند و ما را جدی نگیرند! برای بررسی میزان پایداری شخصیت خود، تست زیر را انجام بدهید.

قیمت : رایگان

درون‌گرا هستید یا برون‌گرا؟

شما جزء کدام گروه هستید؟ از آن برون‌گراهای دو آتشه که اصلا و ابدا با تنهایی حال نمی‌کنند یا از آن درون‌گراهای خفن که فقط در گوشه عزلت خودشان خوشند؟ یا شاید هم مثل بیشتر مردم جنس شخصیت‌تان میانه‌رو است؟ درون‌گرایی یا برون‌گرایی تحت تأثیر این ترجیح است که یک فرد انرژی خود را از چه مجرایی کسب می‌کند. از تبادل با اشخاص دیگر یا با تنهایی و با خودبودن؟ افراد برون‌گرا هرچقدر که با دیگران ارتباط بیشتری برقرار کنند و تبادل بیشتری داشته باشند، انرژی بیشتری می‌گیرند، اما درون‌گراها برخلاف آنها، ترجیح می‌دهند که از تجربیات و دانسته‌های خود استفاده کنند. با پاسخ به 10 پرسش این آزمون می‌توانید شخصیت رنگی خود را کشف کنید!

قیمت : رایگان

آیا دنیا را بر خودتان سخت گرفته‌اید؟

سخت‌گیری متاثر از ساختار ذاتی هر فرد است. افراد سخت‌گیر از کارهای سازمان‌یافته لذت می‌برند که محدودیت‌های مشخصی دارند. آن‌ها می‌ترسند که نتوانند با تغییرات کنار بیایند. این افراد معمولا کمال‌گرا هستند و در شرایط بحرانی بیش از دیگران رنج می‌کشند و اذیت می‌شوند. این آزمون به شما می‌گوید آیا در زمره افراد سخت‌گیر هستید؟

قیمت : رایگان

تست تشخیص اختلال کم توجهی

شیطنت و سر به هوایی از خصوصیات دوران کودکی است. کودکان اغلب پرتحرک اند و به سختی به نظم تن در می دهند. تصور کنید فرزندتان چنان بازیگوش باشد که قادر به کنترل وی نباشید و هر چه به او بیشتر آموزش می دهید کمتر یاد می گیرد. این کابوس را تحت عنوان «اختلال بیش فعالی - کم توجهی» نامگذاری کرده اند. بیش فعالی درکودکان اختلال كم توجهی و بیش فعالی، مشكل بسیاری از كودكان و البته نگرانی بسیاری از والدین است. بعضی از والدین برعكس، حتی شیطنت و خرابكاری مفرط كودكشان را جدی نمی گیرند و آن را به حساب تیزهوشی و كنجكاو بودن او می گذارند. این آزمون به شما كمك می كند دریابید فرزندتان به مشكل كم توجهی دچار است یا نه. هنگام جواب دادن به سوال‌های زیر، این نکته‌ها را در نظر داشته باشید: • سن فرزندتان را در نظر بگیرید. • رفتار فرزندتان را در 6 ماه گذشته ملاک پاسخ دادن قرار دهید. • توجه کنید که این آزمون به تنهایی نباید ملاک تشخیص یا درمان یک کودک باشد.

قیمت : رایگان

افسرده هستید یا فقط غمگین؟

به خاطر شکست در امتحان کنکور احساس ناراحتی و بی کفایتی می کنید یا بدون آنکه در روزها و ماه های اخیر چنین شکستی را تجربه کرده باشید این احساس سراغ تان آمده است؟ اصلا آخرین باری که از ته دل خندید یا با تمام وجود احساس شادی و سرخوشی کردید را به خاطر می آورید؟ تصور می کنید افسرده اید و آدم شاد و سرزنده سابق نیستید یا اینکه تنها گاهی احساس غم را تجربه می کنید؟ برای اینکه بدانید احساس ناخوشایند غم که شما را محاصره کرده به زودی از زندگی شما بیرون می رود یا اینکه به افسردگی ماندگاری تبدیل شده که جز متخصصان کسی از عهده درمانش برنمی آید، به سوالاتی که در ادامه آورده ایم، پاسخ دهید. دکتر دیوید برنز، روانشناس، استاد در دانشکده پزشکی هاروارد و نویسنده کتاب «از حال بد به حال خوب» و «وقتی اضطراب حمله می کند» تستی را طراحی کرده که میزان غمگین بودن یا افسردگی شما را می سنجد.

قیمت : رایگان

آزمون اضطراب - Anxiety

فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير آورده شده است. لطفاً هر يک از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مسأله يا مشکل در طی هفته گذشته چقدر باعث ناراحتی شما شده است. سپس با گذاشتن علامت در يکی از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشکل، جواب خود را اعلام کنيد.

قیمت : رایگان

آزمون افسردگی - Depression

فهرستى از مشكلات و مسائلى كه مردم گاهى از آنها شكايت مى كنند در زير داده شده است . لطفا هر يك از آنها را با دقت بخوانيد و تصميم بگيريد اين مساله يا مشكل در طى هفته گذشته چقدر باعث ناراحتى شما شده است . سپس با گذاشتن علامت در يكى از پنج ستون جلو شماره مربوط به اين مشكل جواب خود را اعلام كنيد.

قیمت : رایگان

کنجکاوی یا فضولی

تست خودشناسی ( این تست شامل 10 سوال کوتاه است )

قیمت : رایگان

تا چه حد زندگی را به کام خود تلخ می کنید؟

رفتار انسان متاثر از افکار اوست. افرادی که افکار و عقاید مثبتی دارند زندگی شیرین تری دارند و برعکس کسانی که سخت گیر و منفی باف هستند زندگی تلخ و سختی خواهند داشت. این آزمون به شما نشان می دهد تا چه میزان اندیشه های شما باعث تلخی زندگی برای شما و یا شریک زندگی تان می شود.

قیمت : 500 تومان

آیا محبوب دیگران هستید؟

برای اینکه جایتان را دل کسی باز کنید چقدر تلاش می‌کنید؟ اصلا محبوب‌شدن و محبوب‌بودن نزد دیگران چقدر برایتان اهمیت دارد؟! آیا می‌خواهید نزد همه محبوب باشید یا نزد افراد خاصی؟ محبوب بودن، یک نیاز ذاتی است. نیاز به دوست داشتن و دوست داشته‌شدن، یکی از اصلی‌ترین نیازهای روانی هر انسانی است. انسان‌ها نياز دارند تا ديگران را دوست بدارند و در برابر، ديگران هم آنها را دوست داشته باشند و مورد تأييد قرار دهند. با پاسخ دادن به این 10 سوال به شما می‌گوییم که رنگ محبوبیت‌تان چه رنگی است!

قیمت : رایگان

تست خشم!

آورنده‌ی حسرت‌های بزرگ و شاید یک عمر پشیمانی! به راستی درک و مدیریت درستی بر خشم خود دارید؟ می‌دانید چقدر خشمگین می‌شوید؟ آیا علل خشم شما عللی هست که موجب خشونت شما در این حد باشد؟ این تست را انجام دهیم...

قیمت : رایگان

تست شادی

انسان می‌تواند عبوس و درهم باشد یا لبخندی به لب داشته باشد. می‌تواند گریه کند و مدام افسوس گذشته را بخورد و یا اینکه با دنیای امروزش کنار بیاید و باز هم به آینده دلخوش باشد. خنده کردن یا گریه کردن برای مشکلات و مسائل دنیا؟ شما کدام را می‌پسندید؟