ارزیابی فردی

درونگرا، برونگرا، اجتماعی، خونسرد، نگران یا .... با شناخت درست ویژگیهای شخصیتی خود، مسیر موفقیت در زندگی و برخوردهای درست در شرایط مختلف را بشناسید. در بخش ارزیابی فردی، آزمون‌ها و بسته‌های تخصصی در حوزه‌های اجتماعی، اعتقادی، آموزشی، روان‌سنجی، شغلی، سازمانی، شناختی و ذهنی برای شما فراهم شده است که خود را در حوزه‌های مختلف ارزیابی کرده و به شناخت مناسبی نسبت به خود دست یابید. در بسته‌ سلامت روان کودک، سلامت کودک خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با شناخت کافی از روحیات کودک خود، مسیر درست تربیتی را در پیش بگیرید.
قیمت : رایگان

چقدر احساس عزت می‌کنید؟

احساس عزت، یک معیار برای سنجش اعتماد به نفس بودن اشخاص است. این ویژگی در صورت بروز بیش از حد، به درجه‌ای از غرور تبدیل می‌شود. کم بودن این ویژگی با عث می‌شود انسان در لحظات سخت و بحرانی عملکردی داشته باشد که بعدا خود را به خاطر آن عملکرد سرزنش کند. برای فهم میزان عزتمندی خود، در این تست شرکت کنید.

قیمت : رایگان

آیا فردی متعصب هستید؟

تعصب یک باور یا رفتار است، با حرارت و بی‌چون و چرا. متعصب کسی است که نمی‌تواند نظر خود را تغییر دهد یا موضوع را عوض کند. یک فرد معتصب، استانداردهای بسیار سخت و سفت و آستانه تحمل پایین برای آرا و نظرهای مخالف دارد. با این آزمون 10 سوالی میزان تعصب خود را تشخیص دهید.

قیمت : رایگان

آیا شارلاتان و فریب‌کار هستید؟

برای همه ما پیش می‌آید که کسی را متقاعد کنیم. حال چه استادی باشد که سعی دارد دانشجویش را برای نوشتن یک مقاله دیگر متقاعد کند یا فردی که با کلاه برداری تمام پولی را که دیگری با زحمت به دست آورده است از او می‌گیرد. رسیدن به مقصد خود با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی نوعی فریب به حساب می‌آید. این آزمون با 10 سوال به شما خواهد گفت که صادق هستید یا گرگی در لباس میش؟

قیمت : رایگان

آیا پول پرست هستید؟!

پول می‌تواند موضوع بسیار جنجال‌برانگیزی در یک رابطه باشد، فرقی نمی‌کند این رابطه پدر و فرزند، مادر و فرزند یا رابطه همسران با همدیگر باشد، همواره حساسیت بالایی درخصوص پول وجود دارد. در بعضی خانواده‌ها افراد از ابراز کردن علنی توجه و علاقه‌شان نسبت به پول ابا می‌ورزند. بسیاری از افراد تظاهر می‌کنند در روابطشان هیچ‌گونه اهمیتی برای پول قائل نیستند، در حالی که پول تنش‌ها و ناراحتی‌های بسیاری را در روابط آنها ایجاد می‌کند، تنش‌هایی که اغلب در سطوح پنهان روابط رخ می‌دهند و روابط را زهرآلود می‌کنند. این آزمون به شما می‌گوید دیدگاه شما نسبت به پول چگونه است؟

قیمت : رایگان

آیا شما انسان صادقي هستید؟

در تعریف صداقت می‌گویند عدم وجود تضاد بین افکار، الفاظ و اعمال یک فرد. یعنی من همانطور که فکر می‌کنم عمل کنم و اثری از فریب و ریاکاری در اعمالم وجود نداشته باشد. با این تعریف بایستی قبول کنیم که صداقت امری باطنی است و هر فردی خودش بهتر از سایرین می‌تواند درباره میزان صداقت خود قضاوت کند. شما هم می‌توانید با پاسخ به سوالات این آزمون میزان صداقت خود را بسنجید ...

قیمت : رایگان

چقدر خرافاتی هستید؟

منظور از خرافات در این تست باور به چیزهایی است که ممکن است باعث خوش‌شانسی یا بدشانسی بشود. به‌عنوان مثال در بریتانیا عدد 7 و گربه سیاه نشانه خوش‌شانسی هستند. در حالیکه عدد 13 و رد شدن از زیر نردبان باعث بد‌شانسی پنداشته می‌شود. (از بعضی جهات خرافات در کشور ما با بریتانیا نزدیکی‌هایی دارد.) اگر می‌خواهید خرافاتی بودن یا نبودن خود را بدانید، آزمون زیر را انجام دهید.

قیمت : رایگان

چقدر به قانون پای‌بندید؟

چقدر قانون را قبول دارید؟ به نظرتان زندگی شما باید آزادانه بوده و در آن محدودیتی نباشد؟ و یا اینکه باید خود را تحت کنترل قوانین مشخصی مدیریت نمایید؟ و یا اصلا بعضی وقت‌ها دوست دارید قانون‌مدار باشید و بعضی وقت‌ها نباشید! اگر می‌خواهید که شخصیت قانون‌مدارتان را بسنجید، و رنگ آن را کشف کنید، پس با این آزمون همراه باشید!

قیمت : رایگان

پرسشنامه ی استاندارد مقیاس عزت نفس: در مورد خودتان چه احساسی دارید؟

این پرسشنامه مقیاسی است برای اندازه گیری عزت نفس. با پاسخ به این پرسشنامه می توانید بفهمید که چه احساسی نسبت به خود دارید. این یک آزمون نیست و هیچ پاسخی صحیح یا غلط نیست. لطفا به درستی و با دقت به پرسش های این آزمون پاسخ دهید.

قیمت : 1500 تومان

آزمون عزت نفس

این آزمون به منظور بررسی میزان عزت نفس در نوجوانان طراحی گردیده است

قیمت : 500 تومان

چقدر تعهدپذیر هستید؟

نظرتان راجع به تعهد و مسئولیت چیست؟ کدام گزینه را انتخاب می‌کنید؟ 1-بار اضافی که میشه ازش فرار کرد؛ 2-محدودیت برای زندگی که غیرقابل تحمله؛ 3-سامان‌دهنده زندگی که برای رشد انسان ضروریه؛ 4-اصلا تعهد چی هست؟! شما به کدام دسته گرایش دارید؟ اصلا چقدر خود را انسان متعهدی می‌دانید؟ با این تست همراه باشید، تا بفهمید رنگ تعهدتان چه رنگی است!