ارزیابی فردی

درونگرا، برونگرا، اجتماعی، خونسرد، نگران یا .... با شناخت درست ویژگیهای شخصیتی خود، مسیر موفقیت در زندگی و برخوردهای درست در شرایط مختلف را بشناسید. در بخش ارزیابی فردی، آزمون‌ها و بسته‌های تخصصی در حوزه‌های اجتماعی، اعتقادی، آموزشی، روان‌سنجی، شغلی، سازمانی، شناختی و ذهنی برای شما فراهم شده است که خود را در حوزه‌های مختلف ارزیابی کرده و به شناخت مناسبی نسبت به خود دست یابید. در بسته‌ سلامت روان کودک، سلامت کودک خود را مورد ارزیابی قرار دهید و با شناخت کافی از روحیات کودک خود، مسیر درست تربیتی را در پیش بگیرید.
قیمت : رایگان

تیپ شخصیت A و B

يكي از انواع تقسيم‌بندي‌‏هاي شخصيت كه در دوره‏‌هاي اخير مورد توجه قرار گرفته است، شخصيت نوع A و B مي‌ باشد. شخصيت‏‌هاي نوع A افرادي پرمشغله، عجول، بسيار وظيفه ‏شناس، كاملا رقابتي، مصرّ در كار و احتمالا افسرده و عصباني هستند. در مقابل افراد نوع B اشخاصي خونسرد، داراي نگرش متعادل به زندگي‏ و محيط، داراي اعتماد به نفس بيشتر، داراي مشغله كمتر، اصرار كمتر در انجام كار و تمايل كمتر به وقت‏‌شناسي هستند. آزمون حاضر شما را از تیپ شخصیتی‌تان آگاه می‌کند. با این آزمون می‎توانید برای حضور موفق‌تر در جامعه و بهبود زندگی خود تصمیم بگیرید و برنامه‌ریزی کنید.

قیمت : رایگان

میزان خوشبختی شما چقدر است؟

در تمام اعصار، اندیشمندان درباره معنای خوشبختی بررسی کرده اند. به راستی خوشبختی چیست؟ باید گفت خوشبختی موضوعی نسبی است. بعضی از ما اگر در غار زندگی کنیم راضی هستیم و برخی دیگر اگر در قصر باشیم باز هم ناراحت هستیم. در این آزمون با دوازده سوال میزان خوشبختی شما به چالش کشیده می‌شود!

قیمت : رایگان

آزمون آنلاین بورس سری اول

نمونه سوالات آزمون ثبت نامی آنلاین بورس اوراق بهادار کارگزاری مفید

قیمت : رایگان

انگیزه من برای مدیریت چقدر است؟

در این آزمون با پاسخ به چند پرسش ساده، متوجه می‌شوید که چقدر برای مدیریت کردن و مدیر بودن انگیزه و علاقه دارید

قیمت : رایگان

شناخت شخصیت پنهان

سوالات را با دقت خوانده و با تمرکز پاسخ دهید، وقت زیادی برای پاسخ دادن به هر سوال صرف نکنید! شما ویژگی هایی دارید که ممکن است خودتان هم از آن ها بی خبر باشید. این تست به شما می گوید شما به‌عنوان فردی سرزنده، زیبا، سرگرم‌كننده، اهل عمل و جذاب شناخته می‌شوید یا دقیق و اهل عمل هستید یا خجالتی و غیر مصمم!

قیمت : رایگان

چقدر به توانایی های خودم در کسب موفقیت اطمینان دارم؟

تا به حال به این فکر کرده‌اید که ممکن است موفق نشوید؟! آیا نباید قبل از اینکه موفق شوید به خودتان باور داشته باشید؟! در این آزمون 17 سوالی شما توانایی‌های خودتان را در کسب موفقیت می‌سنجید، می‌بینید که در کدام جنبه‌ها بیشتر به خود باور دارید و در کدام جنبه کمتر

قیمت : رایگان

اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای

این آزمون به شما می‌گوید فرزند شما به چه میزان به بازی‌های رایانه‌ای (ویدئویی و بازی‌های الکترونیکی) اعتیاد دارد و اعلام می‌کند وضعیت خطرناکی دارد یا خیر.

قیمت : رایگان

آیا وسواسی هستید؟

در اينجا براي شما تستي داريم كه با انجام ﺁن مي‌توانيد پي ببريد كه ﺁيا وسواسي هستيد يا خير؟ و اگر گرفتار وسواس شده‌ايد، اين بيماري در شما تا چه حد پيشرفت كرده است. تا حتما براي درمان ﺁن اقدام كنيد. براي هر تست جواب بله يا خير بدهيد، در پاسخ به سوال‌ها، خيلي تامل نكنيد، سخت نگيريد و نخستين جوابي كه به ذهن‌تان رسيد همان را علامت بزنيد.

قیمت : رایگان

مقیاس افسردگی، اضطراب و استرس

مقیاس افسردگی، اضطراب، استرس ( DASS، لاویبوند و لاویبوند ، 1995)مجموعه‌ای از سه مقیاس خود گزارش‌دهی برای ارزیابی حالات عاطفه منفی در افسردگی، اضطراب و استرس است. كاربرد این مقیاس اندازه‌گیری شدت نشانه‌های اصلی افسردگی، اضطراب و استرس است. برای تكمیل پرسشنامه فرد باید وضعیت یك نشانه را در طول هفته گذشته مشخص نماید. از آنجا كه این مقیاس می‌تواند مقایسه‌ای از شدت علایم در طول هفته‌های مختلف فراهم كند، می‌توان از آن برای ارزیابی پیشرفت درمان در طول زمان استفاده كرد.

قیمت : رایگان

پشت نگاه شما کیست؟

اگر می‌خواهید بدانید همسر ،‌دوست یا همکار شما چه نوع شخصیتی دارد از او بخواهید به پرسش‌های زیر پاسخ دهد! البته اگر می‌خواهید بدانید خودتان هم چطور آدمی هستید و پشت نگاهتان چه راز و رمزی وجود دارد می‌توانید در این آزمون شرکت کنید.

قیمت : رایگان

تست سنجش عشق در زندگی مشترک

آیا رابطه احساسی شما و همسرتان ایده آل است؟ با بررسی میزان همدلی، صمیمیت و تعهد شما به همسرتان و همچنین همسرتان به شما، می‌توانید برای داشتن زندگی عاشقانه‌تر و با کیفیت بیشتر برنامه ریزی کنید. اگر هم به نظرتان رابطه ی احساسی شما با همسرتان در حد مطلوبی باشد، باز هم دانستن نکاتی برای تقویت و حفظ آن ضروری به نظر می‌رسد. در پایان این آزمون، نکاتی با توجه به جواب‌هایتان، به شما ارائه خواهد شد.

قیمت : رایگان

هوش احساسی

در تئوری بهره هوشی جدید، به جای ارائه یك عدد كلی به عنوان بهره هوشی افراد، سعی شده است موارد مختلفی برای ارزیابی بهره هوشی افراد، در نظر گرفته شود و بدین ترتیب در هر زمینه بهره ی هوشی به طور جداگانه ارزیابی می شود. به طور مثال ممكن است فردی در زمینه ریاضیات بهره هوشی بالایی داشته باشد، اما در زمینه یادگیری زبان های خارجی استعداد چشمگیری در او مشاهده نشود. بدین ترتیب بهره هوشی افراد در زمینه های خاص سنجیده می شود. این تست میزان بهره هوشی افراد را در زمینه مسائل احساسی و عاطفی ارزیابی می كند. در پاسخ دادن به سؤال ها دقت كنید كه عدد 1 نشان دهنده ضعیف ترین پاسخ و عدد 5 نشان دهنده قوی ترین پاسخ به سؤال می باشد.

قیمت : رایگان

چقدر از شغل خود راضی هستم؟

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چقدر از شغل خود راضی هستید؟ چه عوامل مثبت و منفی در شغل فعلی شما وجود دارد پاسخ به این آزمون کوتاه اطلاعات جالبی را به شما می‌دهد در این آزمون بیست سوالی میزان رضایت شما از شغل فعلیتان سنجیده می‌شود (Manuel for Organizational Measurement)

قیمت : رایگان

نیمكره راست مغز شما فعال تر است یا چپ؟

شخصیت ما در واقع تحت تاثیر میزان اثر متقابل نیمكره‌های مغز بر هم است. در افراد مختلف این تاثیر متفاوت است، چون بعضی نیمكره چپ مغزشان بهتر كار می‌كند و بعضی دیگر نیمكره راستشان و با توجه به همین برتری توانایی‌های مختلفی شكل می‌گیرد. بعضی وظائف نیمکره ی راست عبارتند از: احساس، درک امور کلی، تخیل، درک علائم و اشکال، درک امور فلسفی و دینی، به دست آوردن معانی، ادراک سه بعدی، شناخت کاربرد اشیا، بی پروایی، موسیقی و هنر. بعضی وظائف نیمکره ی چپ عبارتند از: منطق، درک جزئیات امور، فهم لغات و زبان، ریاضیات و علوم، ذخیره نام اشیا، تعلم و استدلال

قیمت : رایگان

تست سلامت روحی و روانی

به این ده سوال پاسخ دهید تا دریابید که چه اندازه با احساسات و عواطف خود در ارتباط هستید.

قیمت : رایگان

آیا مسئولیت‌پذیر هستید؟

مسئولیت پذیر بودن، باعث انجام بهتر و صحیح تر کارها می‌شود. اشخاص مسئولیت‌پذیر به علت پاسخگو بودن قابل اعتمادترند و جلب اعتماد دیگران، یکی از زمینه‌های مهم پیشرفت و بهتر بودن است.

قیمت : رایگان

چه چیزی به من انگیزه می‌دهد؟

در مصاحبه شغلی قرار دارید، و از شما می‌پرسند اولویت شما در محیط کار چیست؟ آیا واقعا می‌دانید که چه عاملی در محیط کار به شما انگیزه می‌دهد و برای شما اولویت دارد؟ این تست برپایه نظریه آلدرفر طراحی شده و شامل 10 سوال ساده است منبع: کتاب رفتار سازمانی هچ انتشارات پیرسون

قیمت : رایگان

چقدر خلاق هستی؟

خلاقیت یک توانمندی در شماست که با رشد آن می‌توانید گام مهمی در جهت موفقیت بیشتر در زندگی خود بردارید. برای سنجش میزان خلاقیت خود، می‌توانید از این آزمون که توسط موسسه توسعه کارآفرینی هند طراحی شده است، استفاده کنید.

قیمت : رایگان

چقدر ریسک پذیر هستی؟

از جمله ویژکیهای شخصیتی کارآفرینان در ایجاد یک کسب و کار جدید تحمل میزان قابل قبولی از ریسک و مخاطره است. آزمون فوق به شما کمک می‌کند این ویژگی را در خود ارزیابی کنید. منبع: موسسه توسعه کارآفرینی هند

قیمت : رایگان

پرسشنامه افسردگی بک 2 (BDI-II)