همسر ایده‌آل شما کیست؟

توضیحات

همسر ایده‌آل کسی است که بیشتری قرابت را از لحاظ فکری و نگرش و برخورد با مسائل مختلف با ما داشته باشد. برای بسیاری از افراد سخت است که مصادیقی پیدا کنند تا با آن مصادیق میزان قرابت فکری با همسرشان را بسنجند... این تست در عین حال که شخصیت مناسب برای همسری شما را طبق جواب‌هایتان خواهد گفت، مصادیقی را هم به شما معرفی خواهد کرد.

10 سوال
--- دقیقه
0
321

برچسب ها

رابطه, ازدواج, تفاهم, تفاوت, معیار, ایده آل,

دریافت کد Embed

نظر شما

محصولات و آزمون های مرتبط

 • نگاه شما به زندگی مشترک چگونه است؟

 • خودآزمایی دوستی با همسر

  قدرتمندترین روابط عاشقانه، ریشه در دوستی ارند. زن و شوهر خوشبخت، بهترین دوستان یکدیگرند که از با هم بودن لذت می‌برند. آزمون زیر ارزیابی دوستی با همسر نام دارد، این تمرین به ما کمک خواهد کرد که راجع به دوستی با همسرتان بیندیشیم. لازم به ذکر است که هیچکدام از تست‌های روانشناسی صد در صد جواب قطعی نمی‌دهد ولی تا حدود زیادی جوابی خوب می‌دهد و البته معیارهایی هم در موضوع مشخص به دست ما می‌دهد. این تست را حل کنیم.

 • میزان رضایت از رابطه‌ی زناشویی

  همانطور که می‌دانید در صورت وجود رابطه‌ی خوب آمار طلاق‌ها بسیار کاهش می‌یابد. از بعد مثبت هم که بخواهیم بررسی کنیم، رابطه‌ی زناشویی مناسب امید به زندگی و احساس رضایت از زندگی را افزایش می‌دهد. در صورت ازدواج، با انجام این تست، می‌توانید از میزان رضایت خود از رابطه‌ی زناشویی با همسرتان آگاه شوید.

 • تست وفاداری مردان

  وفاداری مردان در زندگی مشترک بر رفتارهای مختلف آنها تأثیر دارد. بنابر این از رفتارهای مختلف مردان می‌توان فهمید که آنها چقدر به خانواده خود وفادارند. خانمها می‌توانند با پاسخ به سؤالات این آزمون میزان وفاداری شوهرشان را به خود بفهمند. ممکن است گزینه سؤالات دقیقا متناسب با شما نباشد بنابر این نزدیکترین گزینه را برای سؤالات انتخاب کنید

 • میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است؟

  جستجوی صمیمیت و نزدیکی، تنها تکاپوی قلب انسان است. صمیمیت نیازی ذاتی در وجود هر انسان است که اولین بار آن را در آغوش مادر خود کشف می‌کند. هرگز فکر کرده اید چرا بعضی از زوجها اینقدر عاشق و صمیمی هستند؟ این به آن دلیل نیست که زندگی آنها ایده آل است و هیچ مشکلی ندارند، بلکه نکته اینجاست که آنها نحوۀ حفظ روابط عاشقانه و جلوگیری از فرسایش روزمرۀ آن را به خوبی می دانند. با پاسخ به 12 سوالی که پیش روی شماست به شما خواهیم گفت که میزان صمیمیت شما با همسرتان چقدر است.

 • تست سنجش عشق در زندگی مشترک

  آیا رابطه احساسی شما و همسرتان ایده آل است؟ با بررسی میزان همدلی، صمیمیت و تعهد شما به همسرتان و همچنین همسرتان به شما، می‌توانید برای داشتن زندگی عاشقانه‌تر و با کیفیت بیشتر برنامه ریزی کنید. اگر هم به نظرتان رابطه ی احساسی شما با همسرتان در حد مطلوبی باشد، باز هم دانستن نکاتی برای تقویت و حفظ آن ضروری به نظر می‌رسد. در پایان این آزمون، نکاتی با توجه به جواب‌هایتان، به شما ارائه خواهد شد.